Kas ir MCity radošo darbnīcu centrs?

Madonā ir uzsākts ilgtermiņa projekts ar mērķi izveidot radošo darbnīcu centru dažādu radošu interešu un profesiju pārstāvjiem.

 

Tā ir vieta Madonas novada iedzīvotājiem, kam nepieciešama sava telpa darīt sev saistošas lietas: fotografēt, rakstīt, domāt, spēlēt teātri, projektēt dizaina priekšmetus, krāsot kurpes, radīt mūziku, vai arī vienkārši labi pavadīt laiku ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

 

Šobrīd jau ir izveidotas vairākas darbnīcas, kas regulāri darbojās, taču vēl vairākām vieta un laiks atrastos.

 

Ja tu vēlies iesaistīties kādā no aktīvajām darbnīcām vai veidot savu, droši sazinies ar mums!

Aktuālā informācija

Pozitīvs rezultāts Vidzemes reģiona projektu konkursā

 

30. augustā bijām Valmierā, kur tikāmies ar Ansi Bērziņu no Valmieras Novada fonda, lai parakstītu projekta realizācijas līgumu. Projektu konkursa “Vidzemes NVO iniciatīvas Latvijas simtgadei” finansējums piesaistīts no Kultūras ministrijas saistībā ar Latvijas simtgadi saistītiem pasākumiem.

 

Mūsu projekta nosaukums - "Balto Matu Stāsti - dokumentālo video interviju cikla pilotprojekts". Kopā ar Madonas Valsts ģimnāzijas mediju klases skolēniem veidosim 3 intervijas ar seniora vecuma latviešiem par dzīvi Latvijā toreiz un tagad.

 

Veiksmīgs projekts nav nekas cits kā precīzi pārdomāta rīcība!

Tuvākais pasākums Augu ielā

Teātra improvizācijas vakars

 

Šogad pirmais Madonas pieaugušo improvizātoru grupas Speeele publiskais iznāciens MCity radošos darbnīcu centrā Madonā. Dažas iesildošas domas no NewLazdona. Pozītivisms un humors visapkārt. Seko līdzi jaunumiem mūsu FBook lapā.

 Sūtīt e - pastu: melnaispiens@gmail.com
 Piezvanīt: + 371 256 343 83

ĀTRIE KONTAKTI

PROJEKTA DRAUGI

 Kur mēs atrodamies: Augu iela 27 Madona / Latvija

PROJEKTU REALIZĒ

PROJEKTS PASĀKUMI DARBNĪCAS SADARBĪBA KONTAKTI GALERIJA © biedrība Melnais Piens 2007 - 2016
design by iMoons